Patroni Medialni

2017

Patroni Medialni zawodów:

 

_____Balonowe Mistrzostwa Polski oraz Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów i Magazynu Lotniczego Skrzydlata Polska na stałe wpisały się już w kalendarz ważnych przedsięwzięć lotniczych w naszym kraju. Dlatego też przygotowujemy kolejną, 12 edycję. Odbędą się one w dniach od 11 do 14 sierpnia 2017 roku. Tegoroczne zawody są sprawdzianem przed przyszłorocznymi Balonowymi Mistrzostwami Świata Kobiet. Planujemy, że w Mistrzostwach Polski i Zawodach o puchar SPA Nałęczów i Magazynu Lotniczego Skrzydlata Polska weźmie udział około 40 ekip z Polski i zagranicy. Do Nałęczowa przybędą m.in. ekipy z Litwy, Łotwy, Słowacji, Węgier a nawet dalekich Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 ______Każda edycja Mistrzostw związana jest z realizacją wielu wydarzeń kulturalnych oraz promocyjnych i cieszy się uznaniem licznie zgromadzonej publiczności – miłośników lotnictwa oraz mieszkańców Lubelszczyzny. Przeprowadzenie tak wielkiego przedsięwzięcia nie byłoby możliwe bez współudziału i wsparcia wielu przedsiębiorstw, w tym związanych z regionem i lotnictwem. Dlatego też zwracamy się z propozycją rozważenia możliwości wsparcia 12. Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar SPA Nałęczów i ML Skrzydlata Polska, 33. Balonowych Mistrzostw Polski 10 Balonowych Mistrzostw Polski Kobiet oraz Pre Balonowych Mistrzostw Świata Kobiet. Wsparcie, poza pomocą finansową, może także mieć postać rzeczową, np. poprzez zakup gazu potrzebnego do rozegrania zawodów lub nagród dla najlepszych załóg.

 _____W zamian za zaangażowanie i wsparcie zapewniamy możliwość promocji Partnerów Mistrzostw we wszystkich materiałach je promujących, w tym: umieszczenie logotypu na plakatach, reklamach, zaproszeniach, wymienienie w przekazach realizowanych w trakcie Mistrzostw, oraz w postaci banerów na koszach balonów. Ponadto wszyscy nasi Partnerzy zostaną wymienieni w materiałach prasowych promujących przedsięwzięcie, oraz w relacjach, które zostaną zamieszczone w mediach. Partnerzy Mistrzostw będą mieli także możliwość zaprezentowania swoich produktów na terenie ich rozgrywania. Jesteśmy oczywiście otwarci na inne niekonwencjonalne sposoby prezentacji i promocji.

Dodatkowych informacji na temat warunków partnerstwa udzielają:

Janusz Chwiejczak, tel.: 606 035 249, e-mail: jch@altair.com.pl
Krzysztof Cedrowski, tel.: 600 071 212, e-mail: mir@altair.com.pl
Adam Gruszecki, tel.: 603 563 064, e-mail: dyrektor@aeroklub.lublin.pl