Patroni Medialni

Patroni Medialni zawodów:

 

_____Międzynarodowe Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet oraz Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów i Magazynu Lotniczego Skrzydlata Polska na stałe wpisały się już w kalendarz ważnych przedsięwzięć lotniczych w naszym kraju. Dlatego też przygotowujemy kolejną, 11 edycję. Odbędą się one w dniach od 3 do 7 sierpnia 2016 roku. Planujemy, że w Mistrzostwach Kobiet i Zawodach o puchar SPA Nałęczów weźmie udział około 40 ekip z Polski i zagranicy. Do Nałęczowa przybędą m.in. ekipy z Litwy, Rosji, Słowacji, Węgier a nawet dalekich Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 _____Każda edycja Mistrzostw związana jest z realizacją wielu wydarzeń kulturalnych oraz promocyjnych i cieszy się uznaniem licznie zgromadzonej publiczności – miłośników lotnictwa oraz mieszkańców Lubelszczyzny. Przeprowadzenie tak wielkiego przedsięwzięcia nie byłoby możliwe bez współudziału i wsparcia wielu przedsiębiorstw, w tym związanych z regionem i lotnictwem. Dlatego też zwracamy się z propozycją rozważenia możliwości wsparcia 11. Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar SPA Nałęczów i ML Skrzydlata Polska i 9. Międzynarodowych Balonowych Mistrzostw Polski Kobiet. Wsparcie, poza pomocą finansową, może także mieć postać rzeczową, np. poprzez zakup gazu potrzebnego do rozegrania zawodów lub nagród dla najlepszych załóg.

 _____W zamian za zaangażowanie i wsparcie zapewniamy możliwość promocji Partnerów Mistrzostw we wszystkich materiałach je promujących, w tym: umieszczenie logotypu na plakatach, reklamach, zaproszeniach, wymienienie w przekazach realizowanych w trakcie Mistrzostw, oraz w postaci banerów na koszach balonów. Ponadto wszyscy nasi Partnerzy zostaną wymienieni w materiałach prasowych promujących przedsięwzięcie, oraz w relacjach, które zostaną zamieszczone w mediach. Partnerzy Mistrzostw będą mieli także możliwość zaprezentowania swoich produktów na terenie ich rozgrywania. Jesteśmy oczywiście otwarci na inne niekonwencjonalne sposoby prezentacji i promocji.

Dodatkowych informacji na temat warunków partnerstwa udzielają:

Janusz Chwiejczak, tel.: 606 035 249, e-mail: jch@altair.com.pl
Krzysztof Cedrowski, tel.: 600 071 212, e-mail: mir@altair.com.pl