Strefa Pilota

Wyniki || Mapa || Regulamin || Personel Zawodów || Instrukcja Logger || Listy Startowe || _Zgłoszenie || Zaproszenie dla pilota

Uwaga piloci !
na czas zawodów zostaje uruchomiona tablica elektroniczna pod adresem
http://www.balloon-enb.org/?cat=35.
wszystkie ważne informacje będą się ukazywać na tej stronie

Attention pilots !
During the event there will be an Electronic Notice Board
http://www.balloon-enb.org/?cat=35.
All important information will appear on this page


Wyniki

Elektroniczna Tablica Ogłoszeń/Electronic Notice Board
http://www.balloon-enb.org/?cat=35

W górę


MAPA

mapa zawodnicza

Mapa zawodnicza do pobrania ( 78 MB)

registration / briefing

 

gas station

 

city plan

 

3 in 1

W górę


Regulamin zawodów

W górę


Personel zawodów

Dyrektor ZawodówAdam Gruszecki
Przewodniczący JuryTomasz Kuchciński
Członek JuryWaldemar Wilk
Członek JuryWitold Ostrowski
Dyrektor Sportowy Eugenius Komas
Asystent Dyrektora SportowegoRyszard Kurowski
Oficer BezpieczeństwaJerzy Czerniawski
Meteorolog Sebastian Szczurtek
Debriefing:Piotr Wasilewski
Ryszard Sandurski
Zespół pomiarowy:Oliwia Jasieńska- Rocławska
Jan Gruszecki
Witold Walawski
Mieczysław „Zeb” Cholewa
Gazmajster-

W górę


INSTRUKCJA LOGGERA

Pobierz Instrukcję

W górę


Listy startowe

Lista startowa - Balonowe Mistrzostwa Polski

1.Bartłomiej PyzaAeroklub Lubelski
2.Peter MolnarWęgry
3.Daiva RakauskaiteLitwa
4.Daria Dudkiewicz-GoławskaAeroklub Leszczyński
5.Zbigniew JagodzikAeroklub Leszczyński
6.Jacek BogdańskiAeroklub Kujawski
7.Mirosław KowalskiAeroklub Leszczyński
8.Wojciech KaczmarekAeroklub Lubelski
9.Ieva SuopyteLitwa
10.Krzysztof BorkowskiAeroklub Nowy Targ
11.Tomasz FilusKSB Wrocław
12.Migle VaituleviciuteLitwa
13.Witold FilusKSB Wrocław
14.Rita BeczWęgry
15.Roman BautaAeroklub Leszczyński
16.Ivars GrinbergsŁotwa
17.Mateusz RękasMościcki Klub Balonowy
18.Roman SerbincikSłowacja
19.Branislav KoncirSłowacja
20.Paweł SobólLeszczyński Klub Balonowy
21.Joanna BiedermannAeroklub Nadwiślański
22.Andrzej OgonowskiAeroklub Nadwiślański
23.Ewa Prawicka-LinkeLeszczyński Klub Balonowy
24.Piotr RadomskiKSB Wrocław
25.Adam JaskólskiAeroklub Koniński
26.Arkadiusz IwańskiAeroklub Włocławski
27.Bartosz NowakowskiAeroklub Włocławski
28.Denis DawidziukLeszczyński Klub Balonowy
29.Martin KalafutSłowacja
30.Bazyli DawidziukŚwidnicki Klub Balonowy
31.Beata ChomaAeroklub Poznański
32.Marek KalinowskiAeroklub Krakowski

Lista startowa - FIESTA

1.Abdulaziz AlmansoryZjednoczone Emiraty Arabskie.
2. Vincent Lamort de GailAeroklub Warszawski
3.Adam TarkowskiAeroklub Lubelski
4.Włodzimierz Klósek Sprinter SA
5.Roman SzałkiewiczAeroklub Warszawski
6.Mariusz MącikAeroklub Lubelski
7.Leszek Mańkowski Aeroklub Krakowski
8.Sławek JurkiewiczAeroklub Krakowski
9.Jerzy PyzaAeroklub Lubelski
10.Piotr KrólAeroklub Lubelski

W górę


Zgłoszenie / Application

Formularz zgłoszeniowy   Application form

Baza noclegowa 2017

W górę


Zaproszenie dla pilota / Pilot invitation

 Zaproszenie na zawody Invitation

W górę