Zawody 2015

__Lista Startowa || Wyniki || Regulamin || Personel Zawodów || Zaproszenie dla pilota || Zgłoszenie || Mapa || Instrukcja Logger || Galeria


 

PROGRAM


LISTA STARTOWA

_____Lista startowa 31 Balonowych Mistrzostw Polski i 10 Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar SPA Nałączow i Magazynu Lotniczego „Skrzydlata Polska”:

 

LpPilotKraj / Aeroklub
1Abdul Aziz AlmansoryZjednoczone Emiraty Arabskie
2Maria OparinaRosja
3Ewa Prawicka-LinkeLeszczyński Klub Balonowy
4Piotr KrólAeroklub Lubelski
5Bartłomiej PyzaAeroklub Lubelski
6Daiva RakauskaiteLitwa
7Wojciech KaczmarekAeroklub Lubelski
8Zbigniew JagodzikAeroklub Leszczyński
9Rokas KostiuskeviciusLitwa
10Rimas KostiuskeviciusLitwa
11Vytautas JuneviciusLitwa
12 Agnė SImonavičiūtėLitwa
13Daria Dudkiewicz-Goławska Aeroklub Leszczyński
14Molnar CsabaWęgry
15Sławomir JurkiewiczAeroklub Krakowski
16 Sergey BazhenovRosja
17Jacek BogdańskiAeroklub Kujawski
18Mirosław KowalskiAeroklub Leszczyński
19Krzysztof BorkowskiAeroklub Nowy Targ
20Rita BeczWęgry
21Oliwia Rocławska-Jasieńska Aeroklub Lubelski
22Lech KołtunAeroklub Lubelski
23Bazyli DawidziukKlub Balonowy Świdnica
24Adam JaskólskiAeroklub Konin
25Arkadiusz IwańskiAeroklub Włocławski
26Bartosz Nowakowski Aeroklub Włocławski
27Ivan MenyayloRosja
28Jędrzej BautaAeroklub Leszczyński
29Roman BautaAeroklub Leszczyński
30Tomasz Filus Aeroklub Krakowski
31Tomasz SionkowskiAeroklub Krakowski
32Beata ChomaAeroklub Poznański
33Witold Filus Aeroklub Krakowski
34Adrian RosińskiAeroklub Warszawski
35Piotr Radomski Klub Sportów Balonowych Wrocław

Tutaj

W górę


WYNIKI

Wyniki- zestawienie szczegółowe

W górę


REGULAMIN ZAWODÓW

Regulamin BMP Naleczow

W górę


PERSONEL ZAWODÓW

                      Dyrektor Zawodów – Adam Gruszecki

                      Jury:
______________________Przewodniczący – Waldemar Wilk
______________________Członek Jury – Jerzy Czerniawski
______________________Członek Jury – Witold Ostrowski

___________Dyrektor Sportowy – Jerzy Borowski
___________Asystent Dyrektora Sportowego – Ryszard Kurowski

___________Oficer Bezpieczeństwa – Mieczysław „Zeb” Cholewa
___________Meteorolog – Sebastian Szczurtek

___________Debriefing:
______________________Piotr Wasilewski
______________________Tomasz Łubgan
______________________Marcin Borowicz

___________Zespół pomiarowy:
______________________Krzysztof Pewiński
______________________Jan Gruszecki
______________________Witold Walawski

W górę


ZAPROSZENIE DLA PILOTA

Zaproszenie

W górę


ZGŁOSZENIE

Karta zgłoszeniowa

W górę


MAPA

Pobierz mapę

W górę


INSTRUKCJA LOGGERA

Pobierz Instrukcję

W górę


GAleria

W górę