Lot balonem to z pewnością fantastyczna przygoda, która zachwyci zarówno amatorów podniebnych podróży, jak i zwolenników podziwiania przepięknych widoków. To właśnie dlatego voucher w postaci finansowanego lotu balonem może być idealnym podarunkiem na urodziny. Prezent z pewnością ucieszy jubilata i sprawi, że dzięki tobie przeżyje niezapomniane chwile, które zapamięta na całe życie. Sprawdź, co możesz zrobić, aby wręczyć komuś niespodziankę w postaci widoków z lotu ptaka.

  • Loty balonem – Wyjątkowy prezent gwarantujący podniebną przygodę
  • Voucher na lot balonem – niesamowita przygoda dla klientów indywidualnych
  • Wspaniała przygoda dla każdego – lot balonem

Loty balonem – Wyjątkowy prezent gwarantujący podniebną przygodę

Nie od dziś wiadomo, że wszystko, co oglądane z góry wygląda na ładniejsze. Przykładem mogą być chociażby popularne ujęcia z drona znanych ci dotąd miejsc, które z lotu ptaka wyglądają znacznie lepiej i okazalej niż z perspektywy ziemi. Istnieje wiele form podniebnych przygód, które pozwolą nacieszyć oko i przeżyć niezapomniane emocje. Niektóre z nich jednak wymagają nieco więcej odwagi, ponieważ towarzyszy im niesamowity wzrost adrenaliny, jak chociażby podczas skoku na bungee, czy skoku ze spadochronem. Dlatego dla wszystkich osób, które lubią nico spokojniejsza formę zdobywania wrażeń przeznaczony jest balon widokowy.

Lot balonem to niezapomniana przygoda i niepowtarzalna okazja zobaczenia najciekawszych miejsc miasta z zupełnie innej strony. Dostępny na stronie internetowej lot balonem nad krakowem pozwala na podziwianie Ojcowskiego Parku Narodowego i Zatoru, popularnego miejsca, w którym znajduje się park rozrywki Energylandia. Podczas samego lotu będzie można różnie podziwiać panoramę Krakowa, jak i zabytkową zabudowę, co z pewnością ucieszy rodowitych mieszkańców, jak i osoby, które w Krakowie są jedynie w celach turystycznych.

Voucher na lot balonem – niesamowita przygoda dla klientów indywidualnych

Jeżeli chcesz skorzystać z prezentu, jakim jest lot balonem gwarantujący niezapomniane przeżycia wystarczy, że kupisz go na stronie internetowej wybierając dedykację dla jubilata. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 roku życia oraz nieprzekroczenie 110 kilogramów masy ciała. W przeciwnym wypadku uczestnik zobowiązany jest dopłacić 50% wartości biletu.

Sam lot balonem trwa około godziny, natomiast poprzedzają go przygotowania w postaci rozstawienia balonu, krótki instruktaż, oraz po zakończonym locie lampka szampana wraz z pozostałymi uczestnikami dla uczczenia tak ważnego i niecodziennego wydarzenia. Nie musisz obawiać się, że prezent kupiony zimą przepadnie. Każdy voucher ma dokładnie 12 miesięcy na realizację od daty zakupu, dlatego z pewnością w tym czasie znajdzie się dogodny termin, który pozwoli wykorzystać wycieczkę. W zależności od preferencji możesz również podać dogodny termin już na wstępie określając, czy lot ma być zrealizowany w tygodniu, czy też w weekend. Różnica cenowa między jedną a drugą opcją wynosi zaledwie 200 zł.

Wspaniała przygoda dla każdego – lot balonem

Nie tylko urodziny są wydarzeniem, które warto celebrować w wyjątkowy sposób. Lot balonem może okazać się fantastyczną niespodzianką dla współpracownika, z okazji wypracowanego awansu, wyrobienia postawionych mu celów lub przejścia na zasłużoną emeryturę. Co więcej, może być do bonus motywacyjny lub po prostu wspólny prezent z okazji rocznicy.

Lot balonem to z pewnością jedna z ciekawszych atrakcji, która zostanie w sercu i pamięci na długie lata.